Adwokaci, Prawo

Liczba znalezionych firm: 3

Przedsiębiorstwo wodno-kanalizacyjne Oratech z siedzibą w Poznaniu, od ponad dwudziestu lat zajmuje się uzdatnianiem wody i oczyszczaniem ścieków. Dzięki latom doświadczeń w branży, firma może poszczycić się nowatorskimi rozwiązaniami w przepompowywaniu ścieków, kompleksowymi stacjami uzdatniania wody oraz wieloma zrealizowanymi projektami na terenie całego kraju.

''

61-450 Poznań Os. Dębina 23 C lok.1
502519557
wielkopolskie

Pragmatiq to kancelaria prawna z Poznania, która świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców. Oferta obejmuje między innymi połączenia spółek, zmianę formy własności lub osobowości prawnej firmy, a także nadzór nad procesem restrukturyzacji. Poza tym doradcy podatkowi kancelarii pomagają w optymalizacji fiskalnej.

''

60-313 Poznań Grunwaldzka 107
wielkopolskie

Publiczne przedszkole Chatka Kubusia Puchatka to miejsce, w którym staramy się stworzyć przyjazną i bezpieczną atmosferę oraz wypełnić dzień maluchów różnorodnymi aktywnościami. Naszym celem jest nauka przez zabawę, dlatego zajęcia prowadzą doświadczeni w pracy z dziećmi pedagodzy, którzy stosują nowoczesne techniki edukacyjne, poza tym zapewniamy maluchom rozwój umiejętności artystycznych oraz dużo ruchu na świeżym powietrzu.

''

62-080 Tarnowo Podgórne Skośna 9
506466850
wielkopolskie